29.04.2017 - 03.05.2017

I Rumuńska Kolumna

I Rumuńska Kolumna

OPIS:
Szanowni Państwo, zapraszamy na wyjazd do Rumunii, w niesamowite rejony gór Maramuresz. Wyjazd rozpoczynamy w sobotę 29.04.2017 w Rytrze z Zajazdu Pod Zamkiem ok. godz. 8:00 lub spotkamy się ok. godz 15:00 przy granicy węgiersko-rumuńskiej. Do Rytra można przyjechać 28.04.2017 i zostać na noc, przyjemne pokoje w cenie 79 pln za 2 osoby. Już w sobotę wbijemy się w góry, a wyjedziemy z nich w środę 3.05.2017
Przewidujemy przejazdy po typowo górskim terenie. Nie zabraknie gruntówek prowadzących malowniczymi grzbietami, dróg zrywkowych, żwirówek. Przejazdy asfaltami będziemy minimalizować na ile się da.

NOCLEGI:
Wszystkie noclegi przewidujemy na łonie natury, w mega malowniczych miejscach. Konieczne więc będą namioty i sprzęt biwakowy. Nie zapomnijcie o ciepłych ubraniach – na górskich grzbietach, zwłaszcza nocami, może być zimno. W sytuacji ekstremalnej przewidujemy nocleg w hotelu.

WYŻYWIENIE:
Wyżywienie we własnym zakresie. W przelotach między noclegami odwiedzimy miejscowości, w których będzie można zrobić zakupy. Ostatecznie trasy zweryfikuje pogoda, dlatego na bieżąco przedstawimy wam informacje o przystankach sklepowych.

WYMAGANIA:
– sprawny samochód terenowy (SUVy odpadają),
– opony minimum MT w dobrym stanie,
– wyciągarka,
– uchwyty holownicze.
– CB radio
– namioty, śpiwory, karimaty (chyba, że ktoś śpi w samochodzie), – paszport – zielona karta – ważne badanie techniczne – ubezpieczenie OC + NNW
– i co tam uważacie, żeby miło spędzić wieczór na siedząco.

ILOŚĆ SAMOCHODÓW:
Dla higieny psychicznej Waszej i naszej – limit 10 samochodów, minimalna liczba samochodów to 5.

Nadchodzące