17.05.2019 - 19.05.2019

POLSKA – Męskie Granie 17.05

POLSKA – Męskie Granie 17.05

Męskie Granie  – Bieszczady 4×4

TERMIN: 17-19 MAJA 2019 (3 DNI)

Miejsce: Bieszczady

 

Podobno prawdziwy mężczyzna powinien wybudować dom, zasadzić drzewo… wszyscy znamy tą wyliczankę. My dokładamy coś jeszcze. Każdy prawdziwy mężczyzna powinien przeżyć choć raz przygodę podczas 100%-owo męskiego wypadu jakim jest „Męskie Granie” , którego trzecia edycja zagości w Bieszczadach. Obiecujemy, że łatwo nie będzie – zmęczycie się, spocicie, ubrudzicie. Pokażemy Wam 100%owy, bezkompromisowy OFFroad.

Podczas wyprawy poruszać będziemy się po drogach leśnych, szutrowych, zrywkowych oraz gruntowych. Trasy ułożone są tak, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej frajdy z jazdy terenowej. Początkujący będą mogli podszlifować swoje umiejętności jazdy offroadowej, a Ci bardziej zaawansowani nudzić się z pewnością nie będą!

Uczestnicy poruszają się w kolumnie, za przewodnikiem. Nikogo nie zostawiamy, a wzajemna pomoc to nasza domena. Zapraszamy i początkujących i tych zaprawionych w offroadowej zabawie!

Wyposażenie samochodu:

 • –  opony MT (min. 33 cali)
 • –  lift zawieszenia,
 • –  radio CB
 • –  wyciągarka,
 •  – mocne uchwyty holownicze,

Wyposażenie rekomendowane:

 • –  opony MT 35 cali i większe 🙂
 • – szekle, pasy

Informacje dodatkowe :

 • Wyprawa przeznaczona tylko dla Panów. Panie – wybaczcie nam, ale męski wyjazd rządzi się swoimi prawami.
 • Wyjazd ma charakter turystyczno-offroadowy. Stawiamy nacisk na dobrą zabawę i odstresowanie się – naszym priorytetem jest to, abyście czuli na wyjeździe jak najwięcej pozytywnej energii płynącej z poznawania i oglądania nowych miejsc. Atmosfera jaka panuje na Naszych wyjazdach jest przyjazna, wyjątkowa i stanowi Nasz znak rozpoznawczy. Jeździmy grupą, pomagamy sobie wzajemie i gdy potrzeba podjąć ważną decyzję – robimy to wspólnie.
 •  Na każdego Uczestnika przypadają dwa noclegi w drewnianych, dwupokojowych 6 osobowych domkach.  Koszt noclegu to 55 zł/osoba/noc. Zakwaterowanie to wygodne, standardowe pokoje w klimatycznych domkach z kominkiem, kuchnią, dwoma łazienkami. Pościel/ręczniki znajdują się w pokojach. Dostępne jest również Wi-Fi.  W odległości ok.4 km od bazy noclegowej znajduje się stacja benzynowa.
 • Wyżywienie na miejscu to koszt: 20zł/ kolacja piątkowa oraz sobotnia (również 20 zł) , 25 zł/obiad sobotni ( zupa + drugie danie) oraz koszt dwóch śniadań po 20 zł/osoba.   Jedzenie jest bardzo smaczne, tradycyjne, przygotowywane na świeżo. W barze można zamówić oczywiście dodatkowo coś więcej niż z góry ustalony plan posiłków. Dodatkowo – można zamówić obiad niedzielny również w kwocie 30 zł.
 • W sobotę, w trakcie dnia przewidujemy czas na obiad w terenie. Planujemy rozpalić ognisko, upiec kiełbaski – pakiet ogniskowy (kiełbaski, pieczywo, napoje, etc.)  zapewniamy My dla  każdej dła załogi; dla Waszej wygody. Jeśli jednak macie ochotę zabrać ze sobą coś więcej na ognisko – nie ma żadnych przeciwskazań!
 • Zbiórka Uczestników w dniu 17 maja rozpocznie się od godziny 18:00. Na godzinę 20:00 planowana jest kolacja, o 21:00 natomiast wyjedziemy w teren na nocny odcinek, który trwać będzie dopóki się nie zakończy. Wyjazd „Męskie Granie” to wyjazd w charaketrze „no-limit”. Wszystko może się wydarzyć i wychodzimy z założenia, że im gorzej tym lepiej.
 • W sobotę. wyjazd z hotelu odbędzie się o 10:00. Całodzienne eksploracje w terenie z pewnością zakończymy późnym wieczorem.
 • Musicie przygotować się odpowiednio na wyjazd jeśli chodzi o ubiór. Kurtka najlepiej przeciwdeszczowa, kalosze – to podstawa. Do tego przydadzą się rękawice robocze, latarka czołówka, podstawowy zestaw narzędzi, srebrna taśma, trytytki. Polecamy zapakować termosy na coś ciepłego i rozgrzewającego .
 • Jazda w terenie odbywać będzie się za przewodnikiem. Maksymalna ilość Uczestników to 8 aut + 1 auto prowadzące. Nie oddalamy się z obranej trasy, nie wytyczamy własnych przejazdów, nie niszczymy, nie psujemy, staramy się również niepotrzebnie nie narażać pojazdów na uszkodzenia. W razie jakiejkolwiek awarii – pomagamy sobie wzajemnie. Jeśli usterka nie jest możliwa do usunięcia w terenie; pomagamy w odholowaniu pojazdu do najbliższego mechanika. Mamy na miejscu osobę godną polecenia.

Punkt zborny:

 • – zbiórka od godz. 18:00 w piątek 17 maja,
 • – miejscowość Stężnica,  Osada Ostoja
 • – koordynaty:  49.311823, 22.328742

 

Zgłoszenie:

W celu zgłoszenia udziału należy wypełnić poniższy formularz. Więcej informacji odnośnie wyjazdu i wpłat zadatku prześlemy drogą mailową po rejestracji. Wpłata zadatku gwarantuje wpisanie na listę uczestników. Zadatek nie podlega zwrotowi, chyba że nie zgłosi się minimalna liczba uczestników. O wpisaniu na listę uczestników decyduje kolejność wpłat.

Nadchodzące