08.09.2019 - 14.09.2019

RUMUNIA – ATV/SURVIVAL ! 08.09

RUMUNIA – ATV/SURVIVAL ! 08.09

RUMUNIA 4X4 CZYLI GÓRY RARAU W WERSJI QUAD

Co powiesz na aktywny wypoczynek ponad chmurami? Nie znajdziesz drugiej takiej oferty!

Jeśli chcesz spędzić tydzień aktywnie wypoczywając, mieć w planach dobrą zabawę i zdobyć nowe umiejętności, to zapraszamy Cię na super wyprawę organizowaną przez Weteran.eu / BezGranic4x4.pl / WyprawyTerenowe.pl czyli najlepsze możliwe połączenie niezwykłych instruktorów !

Naszym celem jest naładowanie Waszych akumulatorów pozytywną energią płynącą z podejmowania nowych wyzwań i poznawania nowych miejsc.

Chcesz odpocząć, a zamiast codziennych obowiązków mieć w planach jedynie dobrą zabawę i oczekiwać kolejną trasę i przepiękne widoki? Jeśli w myślach przebija się TAK, to zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zapraszamy do spędzenia aktywnego tygodnia w Rumunii. Jeżeli jesteś osobą żądną przygód, chcesz przemierzyć z nami na quadach góry RARAU, poznać podstawy survivalu oraz podziwiać piękno i dzikość tego rejonu, to ta wyprawa jest właśnie dla Ciebie.

Trasa wyprawy to atrakcyjne drogi leśne, szlaki przez góry oraz trasy szutrowe, wszystkie dobraliśmy tak, aby połączyć atrakcje płynące z bajecznych widoków z przygodą w terenie. Trasy są bardzo różnorodne i nie ma mowy o nudzie na wyjeździe!

Jazda na quadach z połączeniem outdooru, podstaw survivalu oraz wypoczynku to najlepszy pomysł na aktywnie spędzone wakacje zarówno dla singli, par czy rodzin.

Dużą dawkę adrenaliny zapewnią Wam zajęcia z podstaw Survivalu. Poprowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów. Pokażemy Wam jak zachować się w trudnych sytuacjach, poprowadzimy zajęcia z praktyki i teorii bezpieczeństwa, zapoznamy Was z elementami krav magi, a także zorganizujemy wspinaczkę w górach RARAU.

CENA ZAWIERA:

Na czas wyjazdy udostępniamy quad marki YAMAHA KODIAK 450, kask, kurtka, rękawiczki, chusta-komin

TO WSZYSTKO PODCZAS SIEDMIU DNI PRZYGODY

CENA 2040 EURO


W CENIE TRANSPORT BUSEM NA MIEJSCE STARTU WYPRAWY I POWRÓT DO POLSKI !

 

 

Nadchodzące